V.I.R.U.S. - Survivors of COVID19: variety of immune responses to SARS-CoV-2 in correlation with clinical manifestation. Long term follow up

У оквиру специјалног програма истраживања COVID-19 Фонда за науку Републике Србије одобрено је финансирање пројекта под називом Survivors of COVID19: variety of immune responses to SARS-CoV-2 in correlation with clinical manifestation. Long term follow up са акронимом V.I.R.U.S..

Носилац пројекта је Медицински факултет Универзитета у Београду, а остали учесници пројекта су: Институт за нуклеарне науке Винча – Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитета у Београду, Биолошки факултет Универзитета у Београду и Институт за биолошка истраживања ”Синиша Станковић” – Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитета у Београду.

Руководилац пројекта:

проф. др Виолета Михаиловић-Вучинић, Медицински факултет Универзитета у Београду

Сарадник испред Института за биолошка истраживања ”Синиша Станковић”:

др Илијана Григоров

Булевар деспота Стефана 142