петак, 24 април 2020 09:08

Истраживачи ИБИСС-а раде на тестирању COVID-19 у Србији

Истраживачи Института за биолошка истраживања "Синиша Станковић" - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Беграду, укључени су у рад лабораторија Института за вирусологију, вакцине и серуме "Торлак", новоосноване "Huo-yan националне лабораторије за молекуларну детекцију инфективних агенаса Београд" у Клиничком центру Србије, Националне референтне лабораторије у Батајници и Завода за биоциде и медицинску екологију на тестирању COVID-19, а заједно са колегама са Универзитета у Београду: Института за молекуларну генетику и генетичко инжењерство, Биолошког факултета, Института за медицинска истраживања - Институт од националног значаја за Републику Србију, Института за нуклеарне науке Винча - Институт од националног значаја за Републику Србију, Медицинског факултета, Факултета ветеринарске медицине и Институт за примену нуклеарне енергије – ИНЕП.

Булевар деспота Стефана 142
11108 Београд