петак, 30 јун 2017 05:55

Отворени дан института Србије

На Међународни дан науке за мир и развој који се обележава под покровитељством Уједињених нација 10. новембра 2017. године у Србији ће бити организовани Отворени дан института Србије (ОДИС) у чему ће учествовати и Институт за биолошка истраживања "Синиша Станковић".

Ова манифестација има за циљ да целокупном грађанству, а пре свега средњошколцима и студентима, пружи прилику да се упознају са научницима и научно-истраживачким радом у институтима у нашој земљи.

Манифестација ће бити реализована кроз садржаје намењене различитим циљним групама. За средњошколце и студенте ће бити реализовани тематски садржаји са циљем да се посетиоцима рад и занимање научника представе у непосредном контакту са запосленима у научном институту. Програм намењен широј публици подразумева представљање текућих истраживања и обилазак радних просторија.

Булевар деспота Стефана 142
11108 Београд