petak, 14 februar 2020 09:21

Predavanje "Uticaj malih hidroelektrana na životnu sredinu i biološku raznovrsnost Srbije"

U organizaciji Komiteta za nauku Srpskog biološkog društva, Departmana za biologiju i ekologiju Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Nišu i Instituta za biološka istraživanja "Siniša Stanković" – Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, biće održano predavanje "Uticaj malih hidroelektrana na životnu sredinu i biološku raznovrsnost Srbije" u utorak, 25. februara 2020. godine u zgradi rektorata Univerziteta u Nišu, Univerzitetski trg br. 2, sa početkom u 18.00.

Predavači su:

• dipl. ing. hidrotehnike Veljko Dimitrijević, dugogodišnji direktor javnog vodoprivrednog preduzeća „Srbijavode“,
  • prof. dr Ratko Ristić, dekan i redovni profesor Šumarskog fakulteta, Univerziteta u Beogradu,
  • prof. dr Predrag Simonović, redovni profesor Biološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu i
  • prof. dr Jelka Crnobrnja- Isailović, Prirodno-matematički fakultet Univerziteta u Nišu i Institut za biološka istraživanja "Siniša Stanković" – Institut od nacionalnog značaja za republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu.

Poziv na predavanje

Bulevar despota Stefana 142