Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на III редовној седници одржаној дана 7.03.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Софије Јовановић Стојанов, истраживача у Одељењу за неуробиологију ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

Извештај о кандидату и други изборни материјал биће доступни на увид јавности радним даном од 9 до 14 часова у библиотеци Института, у року од 30 дана од дана овог обавештења.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на III редовној седници одржаној дана 7.03.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Марије Грозданић, асистента у Одељењу за неуробиологију ИБИСС, у научно звање научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на III редовној седници одржаној дана 7.03.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Стевана Аврамова, вишег истраживача у Одељењу за еволуциону биологију ИБИСС, у научно звање научни саветник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на II редовној седници одржаној дана 30.1.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Данијела Милинчића, истраживача запосленог на Пољопривредном факултету Универзитета у Београду, у научно звање виши научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на I редовној седници одржаној дана 30.01.2024. године, покренуло поступак за и з б о р Анђеле Вукојевић, млађег асистента у Одељењу за неуробиологију ИБИСС, у истраживачко звање истраживач сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на I редовној седници одржаној дана 30.01.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Данијеле Видаковић, истраживача запосленог у Институту за хемију, технологију и металургију (ИХТМ), у научно звање виши научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на I редовној седници одржаној дана 28.12.2023. године, покренуло поступак за и з б о р др Кристине Јањетовић, истраживача у Одељењу за неурофизиологију ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на I редовној седници одржаној дана 28.12.2023. године, покренуло поступак за и з б о р др Маје Мисиркић Марјановић, истраживача у Одељењу за неурофизиологију ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на I редовној седници одржаној дана 28.12.2023. године, покренуло поступак за и з б о р др Љиљане Тубић, истраживача у Одељењу за физиологију биљака ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на I редовној седници одржаној дана 28.12.2023. године, покренуло поступак за и з б о р др Бојане Мићић, асистента у Одељењу за биохемију ИБИСС, у научно звање научни сарадник.

Страна 1 од 35

Булевар деспота Стефана 142