четвртак, 21 децембар 2023 12:21

Усвојен План за управљање заштитом животне средине и умањење социјалног утицаја, заједно са Извештајем са јавних консултација за пројекат

Сагласно оквирима Светске банке за управљање животном средином и друштвом и експертима из Фонда за науку Републике Србије обавештамо Вас да је План за управљање заштитом животне средине и умањење социјалног утицаја, заједно са Извештајем са јавних консултација усвојен за пројекат Genetic diversity maintenance and population dynamics in natural populations of endangered plant species:Flower color polymorphism in Iris pumila L. - IRIS.

Документ ће се наћи у саставном делу Уговора између Фонда за науку и Института за биолошка истраживања "Синиша Станковић", Институт од Националног значаја за Републику Србију, Универзитета у Београду, за пројекат IRIS из програма ПРИЗМА, а кога реализује пројектни тим са Института за биолошка истраживања "Синиша Станковић", Институт од Националног значаја за Републику Србију, Универзитета у Београду, под руководством др Данијелa Миљковић.

Преузмите документ

Булевар деспота Стефана 142