četvrtak, 21 decembar 2023 12:05

Usvojen je Plan za upravlјanje zaštitom životne sredine i umanjenje socijalnog uticaja, zajedno sa Izveštajem sa javnih konsultacija

Saglasno okvirima Svetske banke za upravlјanje životnom sredinom i društvom i ekspertima iz Fonda za nauku Republike Srbije obaveštamo Vas da je Plan za upravlјanje zaštitom životne sredine i umanjenje socijalnog uticaja, zajedno sa Izveštajem sa javnih konsultacija usvojen za projekat Genetic diversity maintenance and population dynamics in natural populations of endangered plant species: Flower color polymorphism in Iris pumila L. - IRIS.

Dokument će se naći u sastavnom delu Ugovora između Fonda za nauku i Instituta za biološka istraživanja "Siniša Stanković", Institut od Nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerziteta u Beogradu za projekat "IRIS" iz programa PRIZMA, a koga realizuje projektni tim sa Instituta za biološka istraživanja “Siniša Stanković”, Institut od Nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerziteta u Beogradu pod rukovodstvom dr Danijele Miljković.

Preuzmite dokument

Bulevar despota Stefana 142