četvrtak, 08 septembar 2022 13:42

Poseta predstavnika JINR

Juče su u poseti našem Institutu bili prof. dr Dmitry Kamanjin, šef odeljenja za međunarodnu saradnju Zajedničkog instituta za nuklerana istraživanja (Joint Institute for Nuclear Research – JINR) iz Dubne (Moskva, Rusija), prof. dr Snežana Pajović, direktorka Instituta za nuklearna istraživanja Vinča i dr Ljupčo Hadžijevski, koordinator saradnje Srbije i JINR.

Tom prilikom prof. dr Kamanjin je predstavio istraživanja svog Instituta i mogućnosti i perspektive naučno-istraživačke saradnje naših instituta. Sastanku su prisustvovali dr Mirjana Mihailović i dr Momir Paunović, direktor i zamenik direktora IBISS-a, kao i rukovodioci odeljenje Instituta za biološka istraživanja koji su predstavili svoje timove i aktuelna istraživanja.

Bulevar despota Stefana 142
11108 Beograd